Art de vivre, France

Art de vivre, France

Mont Saint-michel, France

Mont Saint-michel, France

Lavande, Provence, France

Lavande, Provence, France

La Petite France, Strasbourg, France

La Petite France, Strasbourg, France

Paris, Ville lumière, France

Paris, Ville lumière, France

Praca dla fizjoterapeutów we Francji:

Jesteś fizjoterapeutą? Posiadasz dyplom uzyskany w jednym z krajów Unii Europejskiej i znasz francuski na poziomie podstawowym (A2)? Dołącz do zespołu jednego z ośrodków we Francji!
Czemu warto pracować we Francji?

Francja oferuje wiele możliwości zawodowych dla osób zajmujących się rehabilitacją, które chciałyby pracować w szpitalach, klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych i domach spokojnej starości.

Ile wynosi wynagrodzenie fizjoterapeuty we Francji?

  • Wynagrodzenie osoby początkującej waha się między 1500 to 2000 euro netto miesięcznie.

Czy istnieje możliwość skorzystania z pomocy mieszkaniowej?

  • Większość ośrodków oferuje na początek możliwość tymczasowego zakwaterowania w dobrych warunkach.

Czy proponowane są umowy na czas określony i nieokreślony?

  • Euromotion Medical proponuje umowy o prace na czas określony i nieokreślony. Niestety denies my możliwości pracy, tzw. interim.

Pomoc w formalnościach inch przyjeździe: OFERUJEMY pomoc we wszystkich procedurach
administracyjnych!

Euromotion towarzyszy Państwu we wszystkich procedurach administracyjnych: nostryfikacji dyplomów, przeprowadzce, poszukiwaniu tymczasowego bądź stałego zakwaterowania, zapisie dzieci do szkoły, itp. Udzielamy również porad odnośnie życia codziennego we Francji.

Dołożymy wszelkich starań, aby nigdy nie poczuli się Państwo osamotnieni w takcie przeprowadzki. Na początku naszej współpracy otrzymają Państwo przewodnik „Witamy we Francji”. Przewodnik ten zawiera niezbędne informacje dotyczące różnych sytuacji życia codziennego. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości, mogą się Państwo zawsze z nami skontaktować telefonicznie o każdej porze.

Nasza agencja nie pobiera żadnych opłat od kandydatów. Nie są Państwo zobowiązani, pod karą finansową, do przepracowania konkretnego okresu czasu.

Monitorowanie process integracji:

Właśnie rozpoczęli Państwo nową pracę w nowym kraju? Aby towarzyszyć Państwu w procesie integracji, będziecie zapraszani co kwartał na różne wydarzenia i spotkania z innymi fizjoterapeutami, którzy zdecydowali się na ten sam krok.
Oczywiście, będziemy kontaktować się w Państwem z trakcie pierwszych tygodni, aby upewnić się, że nowa praca i otoczenie odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

Jak podjąć pracę we Francji?

What if requesting your authorization to practice in France became easier?

Are you a nurse, physiotherapist, speech therapist (m / f)?

Do you practice a paramedical profession, and you obtained your diploma in a European state? To practice in France, you will need to apply for a practice authorization request from the DRJSCS, and probably then register with the order concerned.  

At Euromotion Medical, we want to help you get your authorization easily. Also, we have created a tool to allow you to download a file ready to be sent.  

Need advice: write to us at nicetomeetyou@euromotion.care

W jakim regionie chcesz rozpocząć swoją karierę?

Autoryzacja od DREETS pozwoli Ci na praktykę w całej Francji. Jednak ważne jest, aby złożyć swoją sprawę w pierwszym regionie, w którym planujesz się osiedlić. Kliknij poniżej region, który Cię interesuje i daj się poprowadzić!

Auvergne-Rhône-Alpes (Wkrótce)
Bourgogne-Franche-Comte (Wkrótce)
Bretagne (Wkrótce)
Centre Val de Loire (Wkrótce)
Corse (Wkrótce
Hauts-de-France (Wkrótce)
Nouvelle-Aquitaine (Wkrótce)
Occitanie (Wkrótce)

Pytanie? Zapraszamy do działu FAQ

Poznajmy się!

„Jesteśmy agencją specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego, a naszym celem jest świadczenie najlepszych usług naszym klientom i kandydatom. Nasze wartości to zaufanie, szczerość i życzliwość. Czekamy z niecierpliwością na współpracę

i pomoc w realizacji Państwa planów! ”

  Kontakt  

Cédric Desmoulins, Założyciel i Dyrektor Euromotion Medical